Hakkımızda

Duhatech Makine Teknolojileri

Bir BY HOLDİNG® kuruluşu olan Duhatech Makine Teknolojileri, atıksu ve içmesuyu arıtma sistemleri ekipmanları ve birçok endüstri kuruluşunun ihtiyacı olabilecek makine imalatları alanında faaliyet göstermektedir. Duhatech, alanında 20 yıla yaklaşan tecrübeli personelleri ile 3.600 m2 kapalı, 1.400 m2 açık olmak üzere toplamda 5.000 m2 alanda kurulu bulunan fabrikasında, geniş sayıda makine parkuru ile ekipman imalatlarını yapmakta olan sektöründe öncü bir kuruluştur.
Firmamız, kurulduğu günden bugüne hizmet anlayışından, çalışma etiğinden ve kalite prensiplerinden ödün vermeden üretimine devam etmektedir. Sürekli iyileştirme anlayışı ile oluşturulan kalite yönetim sistemi, etkin proje yönetim yaklaşımı, çalışma becerisi yüksek teknik personeli ve gelişmekte olan makine parkı ile Duhatech, etkin ve kaliteli üretimini çözüm ortaklarıyla buluşturmaktadır. Sürdürülebilir kalite, dürüst çalışma ortamı ve karşılıklı güvenin esas olduğu firmamızda hedefimiz, çözüm ortaklarımıza uzun yıllar boyunca ve devamlı olarak hizmet vermek olmuştur.
Duhatech Makine Teknolojileri, proje ve tasarım aşamalarından başlayarak imalatın ve hizmetin sonlandırılmasına kadar geçen sürede tüm sorumluluklarını eksiksiz ve hatasız olarak yerine getirerek bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Günümüze kadar pek çok projede yer almış olan Duhatech, yılların birikimi olan imalat ve mühendislik tecrübesi ile birlikte Ar-Ge çalışmaları yürütmekte ve tamamen kendi tasarımı olan makinelerin imalatını da gerçekleştirmektedir. Üretimini yaptığı tüm makine ekipmanları, yurtiçinde birçok su arıtma firmaları ve endüstri kuruluşlarına sunmakta olan Duhatech, yurtdışında da farklı ülkelere ihracatlar gerçekleştirmektedir.
Duhatech Makine Teknolojileri, tecrübesinin doğruladığı ilkelerle meydana getirdiği sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, yenilik ve gelişime açık bakış açısıyla geleceğe taşıyan bir şirket olmayı amaç edinmiştir.